Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.09.2023, 09:43   #11
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,284
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 65k+25k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 43 min 59 s
Domyślnie

To zdecydowanie była wycieczka po płaskim terenie i twardej nawierzchni, dlatego wspomniałem o XC. 40 km w "tamtą" stronę przy baksztagu więc głównie prędkości niewspomagane rzędu 27-28 km/h, połowa w trybie ECO a na koniec przełączyłem na AUTO, jak dojechałem do chłopaków na żwirownię to zeszło 20% baterii. Powrót już pod wiatr więc tryb AUTO, średnia prędkość okolice 25 km/h czyli obszary wspomagane więc silnik miał więcej do roboty, jak dojechałem do chaty to trip pokazywał 81 km a bateria 50%. Podoba mi się potencjał wycieczkowy tego sprzętu, jak jest potrzeba gdzieś dalej podjechać to 1 bar więcej w oponki, trasa rowerowa na Google Maps i można jechać myślę spokojnie 60 km od domu i nie martwić się o powrót.

Sytuacja wygląda oczywiście diametralnie inaczej kiedy użytkuje się ten sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_6947.jpg (743.0 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_6948.jpg (939.6 KB, 20 wyświetleń)
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.