Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.05.2008, 17:25   #1
Reinchardt
RENIA
 
Reinchardt's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Lubartów
Posty: 406
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
Reinchardt jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 22 godz 16 min 12 s
Domyślnie W końcu jest moja......

Jakieś 2 lata temu sie zakochałem, ktoś tu pisał że to jakiś wirus jest czy coś takiego. Wiem jedno - zapragnąłem ją miec. Zrzeszyłem sie nawet wirtualnie z jakimiś Bambusami, których też one też podobno pociągaja. Wahałem sie jednak - "gdzież taką babę se weźmiesz, kloc taki, otyła, duża.... jak na pierwszą kobietę coś mniejszego trzeba..." - mówili mi. Ja wytrwałem. W momencie kiedy nadarzyła sie okazja - jakiś wiejski spęd na Podlasiu - dosiadłem jej, wiem że zdradziła ze mną Magnusa ale wtedy uczucia me przerodziły się w obsesję. Doszedłem do wniosku że 2 lata w celibacie to już przesada. Trzeba wziąc sie do roboty i coś znaleźc. Namiętne poszukiwania zaowocowały wyszukaniem sztuki - czarna włoszka, rude pasemka, duuuże oczy, hmmm myślę sobie "fajna lala z ciebie". Czytam, oglądam i wychodzi na to że dziewczyna zadbana, zabezpieczona wokoło bioderek, wysokie okulary - super. Trzeba tylko sprawdzic czy wad ukrytych nie ma....no i tu sie schody zaczęły. Skonczyły się tak szybko jak zaczęły dzięki Bambusom o których później. No i przychodzi ten dzien, wczesna pobudka , trzeba za babą aż 6 godzin jechac - no ale co zrobic jak to jest silniejsze ode mnie.
Po 6 godzinach jazdy jestesmy na miejscu. Wychodzę z samochodu a ona patrzy na mnie tymi ślepiami, nawet wydawało mi się że sie do mnie wstydliwie usmiecha.
Zajęło to troche czasu zeby ją godziwie zabrac do domu, zeby się nie męczyła podróżą, nie przewróciła w busie ale..... jest moja

http://picasaweb.google.pl/zyla.michal/Afri

A teraz na poważniej chciałbym podziękowac Michnpio, człowiekowi bez którego lala nie stałaby u mnie w garażu, który chłodnym, profesjonalnym okiem obejrzał ja dla mnie i powiedział co o niej myśli. Wdzięczny też jestem Ramiresowi który też się angażował. Wielkie dzięki chłopaki. Obu jestem winien duuużą flachę - nie dane nam było się niestety spotkac ale co się odwlecze ...
__________________
Rain chaser

Ostatnio edytowane przez Reinchardt : 19.05.2008 o 17:29
Reinchardt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jak to w końcu jest z tym przeciskaniem? krzeszu Inne tematy 82 23.01.2013 13:04
Nowa XRV w końcu się pojawiła !!! JarekAT Inne tematy 21 12.01.2011 16:04
:D W końcu mam Królową Tymon Inne tematy 24 14.07.2010 12:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.