Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.07.2022, 16:18   #36
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,957
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 dni 12 godz 55 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post

T4 mogę podpiąć przyczepę i holować 1,5t po górkach i serpentynach, oczywiście są EV które mogą holować, ale nie sprzedam domu, żeby takie auto kupić, są gdzieś granice szaleństwa/opłacalności.
A gdzie ja napisałem, że musisz sprzedać dom i kupić inne EV. Napisałem tylko, że będziesz jeździł EV (czytaj Leafem) więcej i dalej niż Ci się to teraz wydaje, bo będzie to TAŃSZE nawet jak będziesz musiał ładować się w trasie (nie wspominając jazdy w ramach zasięgu Leafa bo ta będzie za FREE).
W przeciwieństwie do paliwa do T4 ceny ładowań w trasie są różnorakie (z darmowymi włącznie).

Cytat:
Napisał Ronin78 Zobacz post
REASUMUJĄC - prąd można zagospodarować na różne sposoby, ale nie nadaje się do wszystkiego. Nie ogrzewałbym nim domu, czy wody - bo to finansowo nieopłacalne.
Mylisz się -> pompa ciepła. Podawałem gdzieś tu komuś zużycia PC w moim domu w PL (który a propos jest na sprzedaż ) i jej koszty roczne, które oscylowały w granicach 2500zł rocznie za CO+CWU. Za tyle tony wungla dziś nawet nie kupisz Wszystko powyższe w domu bez FV. A z FV byłoby tylko znacznie taniej.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jest ktoś z Garwolina? tomekv4 Inne tematy 2 06.11.2009 22:34
Czy jest ktos z Norwegii? sambor1965 Inne tematy 13 03.10.2009 13:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.