Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.07.2020, 18:52   #11
LordCYCU
 
LordCYCU's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 50
Motocykl: CRF1000 '19 MT SD06
LordCYCU jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 5 godz 21 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tank Zobacz post
Zamiast do ortopedy, idź do neurologa, takie objawy swiadczą czesto o ucisku dysku na nerw w dolnym odcinku kregoslupa.

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka
Hmmm, coś w tym może jest (jako człowiek IT to dużo siedzę w pracy i po niej, choć staram się dużo ruszać, nie siedzieć tylko). Ból występuje tylko po siedzeniu. Dopóki siedzę, to mogę siedzieć cały dzień. Ale jak wstanę, lub chcę zmienić pozycję wtedy zaczyna boleć - zawsze przy ruszaniu się/napinaniu mięśni w okolicy kości ogonowej i tylko tam. To samo na moto, jak podczas jazdy chciałbym wstać - to będzie boleć, potem mogę stać. Wystarczy, że trochę pochodzę/rozruszam się i ból zmniejsza się znacząco. Nic takiego nie występuje po śnie, gdy leżę. Teraz jak miałem urlop i cały dzień chodziłem było ok, jak tylko usiadłem na dłużej to bolało porządnie. Najlepsze było jak to pierwszy raz miałem w listopadzie atak tego bólu :-) Wstaję rano z łóżka, cały w skowronkach i wstać nie mogłem, tak bolało. Na cito mnie przyjęli w Luxmedzie, chociaż ledwo tam dotarłem zgięty w dziwnej pozycji w której ruch sprawiał najmniej bólu (ledwo wsiadłem do samochodu, a wysiąść sam nie mogłem). Najpierw pokazali mnie interniście, który skierował mnie do ortopedy. Ten zlecił RTG na którym nic nie wyszło, dał jakiś ogólny lek przeciwzapalny, potem już olał temat - zmieniłem ortopedę :-P

Uderzę zatem do neurologa, dzięki za poradę. Ortopedka zaleciła usg jamy brzusznej, żeby "sprawdzić czy czegoś tam nie ma". Dla mnie nie potrzebne, ale jak im tam się chce.

Ostatnio edytowane przez LordCYCU : 20.07.2020 o 19:05
LordCYCU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
..co robic w Portugalii? yeuop Trochę dalej 43 26.10.2017 15:07
Robić nie robić Damper RD03 rob Rama, zawieszenia, napęd 11 05.08.2011 01:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.