Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.07.2020, 20:32   #11
wooocash
 
wooocash's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Beskidy
Posty: 228
Motocykl: CRF1000
wooocash jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 9 min 37 s
Domyślnie

Zrobiłem jakieś trzy tygodnie temu całą traskę od deski do deski + wytyczyłem jakiś tam fragment od Kazimierza w stronę Wąchocka(150km) do nowej nitki południowej i posklejałem objazd asfaltowego odcinka pomiędzy Oleckiem a Giżyckiem(zamiast 60km asfaltu zaproponowałem opiekunowi trasy ponad 120km gdzie asfalty stanowią mniej niż 10%). To wszystko zajęło mi 5 i pół dnia z czego pierwszy dzień w deszczu i to był najgorszy fragment(glinianki na Motozach GPS ) Polski TET , poza małymi fragmentami na mokro i kilkoma fragmentami z kopnym piachem, jest bardzo łatwy i ma bardzo stanowczo za duzo asfaltu gdzie jest spory potencjał do zmiany. Problem w Polsce jest taki, że cholernie ciężko wytyczyć LEGALNĄ ścieżkę, a według założenia pomysłu, taki ma być przejazd. To co Osmand wytyczy dla MTB jest fajne i można świetne pojeździć z miejscówkami bardzo fajnymi, ciekawymi i wymagającymi ale niestety w 60% będzie nielegalne dla motocykli. Jak myślicie dlaczego nie ma TET w Czechach czy na Słowacji? Przez ich jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy co do jazdy w offie. Z drugiej strony przez dwa lata nikt nie interesował się polskim TET i dopiero teraz w dobie zamkniętych granic zaczął się ruch na szlaku i narzekanie na "słabość" i asfalty. Gdyby przez te dwa lata lokalsi wrzucili do Mirka swoje propozycje urozmaicenia trasy to dzisiaj wyglądało by to dużo, dużo lepiej...
__________________
Lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że tego się nie zrobiło.
wooocash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
TET Polska - cześć wschodnia na dwie afryki StrzeLuk Polska 21 05.05.2020 11:54
Północna Grecja 12.08-21.08 bukowski Umawianie i propozycje wyjazdów 10 23.06.2019 07:20
Propozycja enduro-wyprawy Polska-Słowacja(Koszyce)-Rumunia(Bukareszt)-Ukraina(Odessa)-Lwów-Polska ok.2700km Hipolit Umawianie i propozycje wyjazdów 118 23.02.2012 21:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.