Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.04.2020, 22:24   #11
P.Warda


Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Motycz
Posty: 7
Motocykl: RD07a
P.Warda jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 godz 17 min 30 s
Domyślnie

Cześć!
Bardzo podobają mi się Twoje sakwy i już od dłuższego czasu przyglądam się im i przymierzam się do zakupu sakwy centralnej z funkcją plecaka.

Nurtuje mnie jednak kilka kwestii:
1. Plastikowe klamry, które pozostają po odpięciu szelek "dyndają" luzem i obijają się o różne elementy motocykla rysując je, lub - po mocniejszym dociśnięciu - mogą się połamać, jeżeli w sakwie jest coś twardego - czy tu nie lepsze by było zrobienie uszu z taśmy i doczepianych do nich tych klamerek z tworzywa?
2. Czy pojawi się opcja dokupywania niektórych elementów do sakw i ich konfiguracji na własną rękę? np. chciałbym sobie dokupić do sakwy z funkcją plecaka tę wierzchnią klapę od sakwy centralnej – Red Mamut Adventure Plus
3. Super sprawą było by, jeżeli te dodatkowe worki (1 l, 2 l, apteczka) także były wodoszczelne - jak już budować taki system modułowy, to niech on będzie całkowicie wodoszczelny, bo tak naprawdę jakikolwiek sprzęt, który w tych workach będzie (poza butelkami na wodę) powinien być suchy - na wyprawie to po prostu dodatkowe miejsce, które nie jest zabezpieczone przed wodą, deszczem czy wilgocią (nie wiem, co tam trzymać, by spełniało swoją funkcję) - nawet narzędzia powinny być w suchym miejscu, bo po drugiej ulewie będzie ciekło rdzą po sakwie pod takim workiem.

Wiadać, że produkty są zrobione na bardzo wysokim poziomie, dokładnie przemyślane i przetestowanie, więc powinno się dążyć do ich ciągłego doskonalenia (jak np. produkty Mosko Moto) i tak się dzieje. Tylko dlatego tu się "czepiam", bo bardzo lubię rodzime produkty i zależy mi na tym, by były one jak najdoskonalsze i stawały się hitem eksportowym, więc proszę nie odbieraj tego jako czepianie się - no może i się czepiam, ale z dobrą intencją!

Z góry dziękuję za odpowiedź!
P.Warda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stalowa siatka czyli bezpieczne sakwy, torby sambor1965 Wszystko dla Afryki 2 22.10.2009 02:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.