Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.09.2019, 10:30   #11
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,259
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 14 min 35 s
Domyślnie

Matjas, sądziłem, że u mnie jest drogo- średnio 100 podbudowa z robocizną a do tego kostka- średnia cenowo kostka ok.50; ładniejsza np. płukana od 60 czyli wychodzi 150-160 a do tego mam 50m taras gdzie płyty tarasowe są droższe od kostki- od 80 w góre;
do tego dochodzą rózne inne pierdoły których cena m2 kostki nie uwzględnia: kraweżniki, obrzeża palisadowe, stopnie schodowe, odwodnienie liniowe itp. itd. z czego robi się kolejne pare tysi.

P.S. ma już chory kręgosłup, drętwieją mi ręce, że spać nie mogę i mam juz serdecznie dość tyrania przy łopacie; zrobiłem w tym roku odwodnienie z rozsączeniem z rynien tak z 80m.b- tak sucho było, że nie szło wbić szpadla; do tego wykopałem 50m.b pod fundament na 1m głęboko....sorry dziekuję za więcej...
Aha wk..ją mnie tez "biznesmeni", którzy zatrudniają Ukraińców i po nich jada jak na łysej kobyle a płacić chca mniej niz Polakom
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spalona kostka??? Maras Układ elektryczny i zapłonowy 14 23.10.2016 11:48
Czy mamy kogoś kto zajmuje się instalacją gazową w samochodach ? Vooytas Inne tematy 8 27.05.2013 11:59
Zamiast nowej Afryki - czyli czym zajmuje się Honda... jorge Inne tematy 18 05.12.2011 09:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.