Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.02.2018, 15:25   #17
Xeno


Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 36
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Xeno jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 35 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motomax Zobacz post
Motocykl lewą stroną całował sie z asfaltem,świadczy o tyk kilka rzeczy..
Sprawdzcie sobie kierunki,lusterko,lewą lagę,wachacz,podnóżki,klamki,stopkę,chłodnicę pod owiewką i inne eksponowane rzeczy...

Czy ma 600 czy 3600 nie ugadniesz jak nie masz doświadczenia.
Ktos kupił bo tym handluje,wymienił kilka uszkodzonych rzeczy na nowe i sprzedaje normalne i o niczym ta przewrotka nie świadczy.

kwestia jak uczciwy jest sprzedający i co wam o tym powie... jak stwierdzi że moto nigdy nie lezało to sobie odpuście wyjazd od razu..

co do opon wygladają na nowe i cycki widać a 600 km to prawi PL z Rzszowa do Zgorzelca więc miały prawo zniknąc,przecież to jedzie a nie lata..

Co do jego postury i wagi to nie widze go na tym a na Varadero małej chyba że jest z ery nr 46 to chłopakowi nie przegadasz bo on jak rossi chce być..

W Nat K60 zaorałem po 20km tak że musiałem nową odkupić.. cóż poniosło mnie jak Kunta kinte
Pozdro
Nie chce się mądrzyć, ale dokładnie z tego samego powodu zacząłem od małego Viaderka.
Ogólnie szlifierki to takie motocykle do kolan, a kinder-ścigacze zwłaszcza. Ciężko jest tak dobrać maszynę, żeby kierownik normalnej postury nie wyglądał jak na psie.

A małe Viaderko to maszynka wygodna i bezawaryjna. Jak na 125kę słusznego gabarytu, da się spokojnie robić traski po 300+ km nawet w dwie osoby.
No i za maszynkę w przyzwoitym stanie dasz połowę tego co za tą R "pół ćwierci."

Co na plus rzeczonego motonga to ładny jest i zawias USD, który jednak dla takiej maszyny to chyba przerost formy nad treścią.
Xeno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowy motocykl do podróży OFF CCM-450 redrobo Inne tematy 93 01.05.2016 21:54
Leasing na nowy motocykl - ktoś w tym pracuje i może pomóc? Marcin z Zakopanego Inne tematy 7 13.04.2015 07:06
Wymarzyłem sobie nowy motocykl.... Lepi Inne tematy 24 01.03.2015 11:06
Motocykl z PL do USA wojtekk Inne tematy 11 05.08.2011 07:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.