Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza > 4x4

4x4 Do gadania o terenowych pudełkach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.09.2017, 19:03   #11
NUROFEN
 
NUROFEN's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Strzelce Opolskie
Posty: 683
Motocykl: CBR 1100 XX
NUROFEN jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 19 godz 31 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
Pany,
przeznaczenie tego auta jest takie:



Aby tam dojechać trzeba było przejechać po łachach piachu, błocie, kałużach głębokości pół metra- tego nie zrobię osobówką a suvem bym się bał. Ja nie potrzebuję wind i innego szpeju do OFFA, mam kinetyka i szekle, dwa telefony i navi no i mam nadzieję "rozum" i doświadczenie z latania w offie motocyklem (przewidywanie itp), może wystarczy
Pojeździłem z rodzinką parę godzin poza asfaltami, w deszczu i temperaturze około 14 stopni - WSZYSCY wróciliśmy susi, niezmarznięci i zadowoleni po przejechaniu trasy off, którą wcześniej robiłem sam na moto - cel jak na razie osiągnięty!
Prawie jak HDJ 100 . Gratuluje Ci zakupu. Fajne to auto masz ..
__________________
NUROFEN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jakie opony wybrac na konkretny wyjazd przemo77390 Kwestie różne, ale podróżne. 13 02.06.2017 20:13
Bośnia Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Grecja, Macedonia, jakie trasy wybrać ? schneider Umawianie i propozycje wyjazdów 1 09.05.2014 23:05
Jakie tarcze, jakie klocki przód RD04? Łysy Hamulce, kola, opony 27 23.09.2013 10:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.