Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.09.2016, 17:52   #1
Adam_TSA


Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 12
Motocykl: RD07
Przebieg: 44kkm
Adam_TSA jest na dystyngowanej drodze
Online: 16 godz 9 min 25 s
Domyślnie Skoki Africą Twin

Witam Szanownych,

Jestem nowy na forum, doswiadczenia w jezdzie w terenie zdobywam jak tylko mam wolna chwile (niedawno zakupilem rd07a) i w sobote znalazlem fajna hopke nad jeziorem w okolicy, taka "goreczka" max 1,5 metra wysokosci... Rozsadek podpowiadal "nie rob tego" ale jak wiecie czasem emocje bior gore 1,2 rozped i wyskok... Udane ladowanie zawrotka i powtorka Moto unosilo sie na wysokosc moze 70, 80 cm a mi wydawalo sie ze leeeeece jak w motocrossie :P Kilka takich skokow (5-6) i mysle sobie ok jade do domu bo pozno, ujechalem moze ze 2 km.... moto zacelo tracic moc redukcja na 4, 3 dalej nie ma mocy az do zatrzymania... krece rozrusznikiem i nic, moto umarlo... Po kilku chwilach na rekonesans i wykluczeniu innych przyczyn (rozrusznik kreci, moze pompa?) dodam ze wczesniej mialem z nia problemy, wyciagnalem przewody paliwowe i spialem na krotko z obejsciem pompy, moto odpalilo od strzala widocznie przy tych ladowaniach cos musialo sie przytkac w pompie? Potem mysle sobie w sumie to ciezka ta Afra + ja (96 kg ) I tu zmierzam do sedna tego watku. Czy Afryką mozna skakac? Nie mowie tu o wielkich skokach ale takich malych od czasu do czasu Czy skaczecie swoim sprzetem na hopkach i mieliscie jakies potem problemy/przygody ?

Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Adam_TSA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Dlaczego Africa Twin nazywa się Africa Twin" Brie Inne tematy 12 27.10.2008 01:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.