Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 25.07.2016, 23:32   #1
BartekJ


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Gliwice
Posty: 246
Motocykl: RD 07a i orange, ale biały-250 EGS
BartekJ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 17 min 25 s
Domyślnie Kazachstan-Kirgistan; trochę info mi potrzeba :).

Czołem .
Panie i Panowie. Sprawa jest taka. Wespół z jedenastoma ponadczterdziestolatkami wymyśliliśmy sobie wyjazd do Kazachstanu i Kirgistanu.
Wyjazd niemotocyklowy. Będziemy latali, korzystali z marszrutek. Ale jest trochę wątpliwości i obaw.
1. Chcemy w jeden dzień dostać się z Ałmaty do Kanionu Charyn, obejrzeć go, i przez przejście Kegen (Karkara) dostać się do Karakol. Czy jest to możliwe? Słyszałem, że to przejście zamykane jest o zmroku. Wyjazd koniec sierpnia. Zupełnie nie wiem, o której tam się możemy spodziewać tego zmroku.
2. Co naprawdę warto zwiedzić/zobaczyć, będąc już przy Yssyk-Kol? Tam mamy dwa dni zaplanowane.
3. W sumie punkt najistotniejszy!! Bezpieczeństwo. Żony kilku naszych kolegów robią straszny raban o ten wyjazd. No cóż, to chyba ten wiek, że nie będzie im się chciało szukać nowych chłopów . A tak poważnie.... Bywacie tam, jeździ Was w tamte rejony wielu. Będą bić, rabować, (gwałtów nie biorę pod uwagę), czy raczej spokojnie i bez nerw? Też jestem lekko pos....any, ale jak się powiedziało A, to trzeba i B wymówić....
Liczę na Wasze doświadczenia i ewentualne wskazóweczki .
Pozdro.

Ostatnio edytowane przez BartekJ : 25.07.2016 o 23:36
BartekJ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Potrzeba Pomoc Prawna PRZEMOKAMILKA Inne tematy 15 17.09.2013 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.