Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.10.2014, 13:27   #11
krzeszu
 
krzeszu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Poznań
Posty: 386
Motocykl: RD07a
Przebieg: 80000
krzeszu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 3 godz 36 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Popatrz na to inaczej.
To tak naprawdę klienci decydują o kierunku produkcji.
Jeśli by danego modelu nie kupowali to i firmy by ich nie produkowały.
Ja bym się zastanowił raczej nad modelem psychologicznym współczesnych odbiorców.
Podobna dyskusja toczy się w kwestii ramówki telewizyjnej: tworzy się coraz więcej gniotów bo ludzie tego oczekują czy odwrotnie - ludzie oglądają gnioty, bo tv narzuca taki poziom. Ja w przypadku motocykli i tv stawiam na to drugie. A swoją drogą - co jest nie tak z tym motocyklem/skuterem?
Dzieju - ani Ty, ani ja, ani tysiące jeżdżących starymi afrykami nie jesteśmy grupą docelową dla firm motocyklowych. Większość z nas zakupi dzisiejsze nowości może za 10 lat... nie rozumiem co ma do tego wszystkiego model psychologiczny. Masz siano, stać Cię na nowy motocykl, to śmiejesz się w duchu z naiwności takich jak my, którzy wmawiają sobie, że jeżdżą najlepszym/bezawaryjnym sprzętem na świecie i po prostu idziesz do salonu, żeby kupić sobie 1200 GS/KTM/to cudo ze zdjęcia itp. Co ma do tego psychologia? Ludzie "godnie" zarabiający, patrzą na motocykle z zupełnie innego punktu niż Ci, któzy muszą kupować używane handbary...
krzeszu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
prawdopodobnie nowa VFR i jej nowa skrzynia rambo Inne tematy 12 19.09.2009 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.