Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.06.2014, 21:04   #1
lecchu


Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 33
Motocykl: nie mam AT jeszcze
lecchu jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 43 min 14 s
Domyślnie Pozwolenie na GBAO - czy da się zdobyć w Kirgizji?

Cześć
W świetle najnowszych akcji ambasady tadżyckiej z Berlina (wydając wizę nie dodają pozwolenia na GBAO, odsyłając ewentualnie do Duszanbe) mam pytanie czy można tę pieczątkę zdobyć w tadżyckim 'czymś' w Biszkeku lub w Osz? Lub chociaż w Murghrabie? Marszrutę mamy taką, że w zasadzie nie chcieliśmy zbacząć aż do Duszanbe.

I dodatkowe pytanie:
Jak z dojazdem z Osh w Kirgizji do Chojdżaru w Tadżykistanie? Doczytałem, z jest tam otwarte obecnie jakieś jedno przejście graniczne dla nielokalnych obcokrajowców, ale patrząc po mapie, to tam po drodze jeszcze w Kirgistanie są jakieś enklawy uzbeckie. Jak to przejechać? Trzeba mieć wizę uzbecką?

Bo jak nie tamtędy - to jak jadąc z Kirgizji dojechać do Duszanbe nie mając pozwolenia na GBAO? Jakoś nie widzę alternatyw....

Pzdr
L.

Ostatnio edytowane przez lecchu : 10.06.2014 o 21:11
lecchu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.