Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.08.2013, 10:40   #1
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,660
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 10 godz 13 min 24 s
Domyślnie Atak na zamek

Plan był taki.
Piątek po południu Emilka wraca z pracy, ja rano z pracy, no to co jedziemy zdobywać zamki. Przyszedłem do mieszkania z zamiarem spakowania motocykla i zrobieniem obiadu itd itp. O 9 przyszedł facet ściane kuć w sypialni kuł do 10 mniej wiecej. Potem poszedłem z psiuniem na spacer i poznałem sąsiada co mówił ze zna Rodezjana i jezdzii na superteresie. Gadka szmatka jak tam motór? Co tam słychać? My sąsiady itd. No nie ma chamulca z tyłu mi mówi po jakimś czasie sąsiad. To ja mu, dawaj Terese na warsztat bedziem remontować. Podjechał pod mój blok wyciągnelem pompe od hamulca, rozbieranko smarowanko odpowietrzanie i dziala. ( pierwszy raz dosiadalem supreteresy. Bez szału ) Ale nieważne, juz 14:10 a Emilka wraca o 16 do mieszkania a Obiad ma być żeby wczesniej wyjechac, Ja łapy w smarach po pachy w chacie pierdolnik obiadu nie ma. Trzeba zageszczac ruchy jak chce jechac. o 17 przydalo by sie wyjechac. Szybkie spaghetti i sprawa załatwiona. ---------> motocykl spakowany 17:08 mniej wiecej na zegarku no to ruszamy w droge. Atakować zamek...
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 13.08.2013 o 10:43
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spawacza nagły atak potrzebny. Zenon Inne tematy 11 25.07.2013 20:13
Zamek Czocha 28.07.12r Guziec Umawianie i propozycje wyjazdów 0 24.07.2012 15:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.