Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.03.2013, 21:55   #21
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

no nic. miałem zestaw 60Cx+Solid+KodakPlay.
teraz mam XperięActive z Automapą i Oruxem, która ma zastąpić powyższe urządzenia...
Zobaczymy jak to będzie - na pewno napiszę co mnie spotkało od tego zestawu za czas jakiś.
Póki co z telefonu jako takiego jestem bardzo zadowolony.
Z aparatu również - takoż z kamery.
Orux robi to czego oczekiwałem od 60Cx
Automapa robi to co robił 60Cx lepiej.

Praktyka pokaże jakie będą koleje losu tego kombajnu. Na + na pewno można zaliczyć większy wyświetlacz. Niestety działa tylko z podświetleniem.
Czy producenci tych smarkfonów nie mogliby uczyć się od mądrzejszych i zrobić takiego dotykowego wyświetlacza jak miała 'starożytna' 60tka? przeciez w dzień na moto niepotrzebne mi było jakiekolwiek podświetlenie a to jednak żre baterie potężnie...

Dzisiaj wycyckałem baterię po całonocnym ładowaniu do cna o 16.00.
W ciągu dnia około 2h rozmowy, vifon w zasadzie cały czas. i poszło. niezbyt dobry wynik
Pocieszam się tym, że jednak z reguły jestem w pobliżu prądu i nie ma problemacji z ładowaniem i uzupełnieniem. Na moto również można ładować podczas jazdy a jak leje po prostu zamknąć port ładowania - 6h samego navi powinna pociągnąć. Nie chciałbym dłużej jechać w deszczu.

Na koniec napiszę jeszcze, że miałem już dedykowane urządzenie do nawigowania. Było naprawdę ok. Bardzo bardzo je lubiłem. Podobnie jak Kamerę HD i mój solidowy telefon. Nadszedł jednak pewnego dnia taki moment, że szlag mnie trafił na cały ten szpej i postawiłem na 'okazyjneużywanietelefonujakoGPS' bo tak faktycznie się dzieje. W roku mam szansę na jeden dłuższy wyjazd i kilka weekendów luzu od mojej czeredki i nie będę się szpejował jak na jakąś wojnę. Ja mam takie określone potrzeby - mam nadzieję, że zakupionym sprzętem się nie zawiodę. Gdyby jednak tak było, na pewno o tym ode mnie usłyszycie.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
AT jako pierwszy motocykl ferdek Inne tematy 114 31.01.2015 18:37
Afryka jako moto na codzien garbaty Inne tematy 51 02.07.2010 15:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.