Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.06.2024, 21:31   #1
madej61
 
madej61's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: UK/PL
Posty: 103
Motocykl: RD07a
madej61 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 min 4 s
Domyślnie Pompa paliwa objawy

Witam szanownych forumowiczów gdzieś z nad rzeki Douro w Portugalii, i mam problem. Moja pompa która nie dostawała sygnału z cewki do "przekaźnika" nie dostawała prądu więc jak R2 powiedział: podłącz bezpośrednio do stacyjki ( przy włączonej stacyjce był prąd na pompie przy wyłączonym kluczyku prądu nie było). Działało przez parę tysięcy kilometrów a teraz nagle przestało działać i mimo prądu pompa nie podawała paliwa. Ale zauważyłem bardzo ciekawy objaw po wyłączeniu stacyjki i ponownym włączeniu było słychać jak pompa znowu podaje paliwo do gaźników, mogłem przyjechać parę kilometrów i znowu to samo gasł z braku paliwa. Wyłączałem stacyjkę a włączając z powrotem pompa znowu podawała. Mam zapasową pompę którą właśnie wpakowałem ale która troszeczkę inaczej się zachowuje bo moja po uzupełnieniu paliwa w gaźnikach i "dobiciu ciśnienia" zatrzymywała pompowanie ,a ta po dopompowaniu, powoli ale "tyka". Pytanie czy to inny model czy ta "nowa" jest bardziej zjechana czy o co tu chodzi?
Dodam jeszcze że przy wykręcaniu starej pompy przy króćcach metalowa obudowa była tak gorąca że nie można było jej dotknąć. Czy to normalne czy po prostu takie są objawy zjechanej, do wyrzucenia pompy. Dzięki Tomek
madej61 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pompa paliwa CRF madafakinges NAT - Warsztat 0 15.04.2019 10:11
Pompa paliwa. Za ile? Pawel Wszystko dla Afryki 8 11.10.2011 11:31
Pompa Paliwa Adagiio Uklad paliwowy i wydechowy 8 19.05.2011 10:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.