Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Silnik, sprzęgło, skrzynia

Silnik, sprzęgło, skrzynia Montaż i demontaż elementów silnika: sprzęgła i skrzyni , wymiana łańcuszków rozrządu, demontaż głowic i zaworów, pomiary kompresji, ciśnienia oleju, serwisowanie zaworów i gniazd, tłoków i pierścieni.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.12.2009, 07:59   #1
yakuzsa
 
yakuzsa's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Siedlce okolice
Posty: 83
Motocykl: Iz49, K750,XT350,MZ,SHL,WSK
yakuzsa jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 31 min 49 s
Domyślnie jaki winien byc odglos pracy RD 07 ?

witam,
Moje pytanie jest takie czy po odpaleniu silnika powienien z niego dochodzic taki dzwiek jakby pasek klinowy pracowal ,albo cos takiego, to jest delikatny dzwiek, raczej w wolnym tempie sobie to tak jakby piszczy, nie piszyczy, dlamnie to jakby dzwiek paska klinowego obluzowanego w samochodzie był,
niewim czy to cos jest do naprawy, czy ten silnik tak pracuje, dzwiek dobiega z prawej strony mi sie wydaje.........

dajcie znac panowie jest

....poszukalem na necie filmikow i jednak ten odglos jest normalny, prosze niech mi ktos powie czym on jest spowodowany,

aha jako ze jestem swiezakiem, to napiszcie ile czasu moto powinien chodzic na ssaniu np po nocy temp na plusie, jakie zakres obrotow jest wskazany dla silnika, czy np jazda z 3 tys obrotow jest ok dla silnika czy zamalo?

slownictwo po lekiej korekcie juz

http://mp3upload.ca/download/22043/voice1203_000.mp3

silnik jest zimny, i moto chwile pochodzil na ssaniu, ale odglos jest slyszalny, tam w ok 15 sekundzie odtwarzacz mi spadl, takze te trzaski są dlatego

Ostatnio edytowane przez yakuzsa : 03.12.2009 o 15:22
yakuzsa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dziwny odglos przy hamowaniu silnikiem! Tolecki Silnik, sprzęgło, skrzynia 12 07.11.2011 23:13
Dojazd do pracy sambor1965 Inne tematy 11 21.05.2010 17:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.