Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.03.2011, 13:18   #1
krzeszu
 
krzeszu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Poznań
Posty: 386
Motocykl: RD07a
Przebieg: 80000
krzeszu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 2 godz 55 min 16 s
Domyślnie pomoc w ocenie stłuczki

Czołem!
Wczoraj miałem małą przygodę z puszką. Otóż jadąc sobie prosto elegancko szutruweczką (ok 40 km/h), zza płota wyjechało mi auto. Zero czasu na reakcję - bum, czołówka, małysz, telemark. Ja 0 uszkodzeń, moto niestety ucierpiało (pokrzywione lagi, koło i małe uszkodzenie czachy). Koleś (motocyklista - czoperowiec) który mi wyjechał od początku przyznał że to jego wina... Przepraszał i martwił się na zmianę. Martwił sie głównie o to, że 2 dni wcześniej wyjął swoje cudo od lakiernika Dopiero jak zacząłem naciskać na spisanie tego wypadku w oświadczeniu, zaczął kręcić nosem i w końcu powiedział że to moja wina, bo skrzyżowanie byo równorzędne, a on był z mojej prawej strony... Po postraszeniu policją koleś w końcu z wielkim bólem i wyrzutem spisał oświadczenie dopisując na końcu że cała akcja była z jego winy. I teraz pytanie:

1. Kto miał rację? Nie było zadnych znaków. ja jechałem prosto, koleś skręcał w lewo. Obie drogi to piachy/szutry (nowe osiedle domków bez asfaltu).
2. Czy spisanie oświadczenia ze wskazaniem na winowajcę, podpisanego przez samego winowajcę załatwia sprawę ostatecznie, czy koleś może cos kombinować jeszcze? Wygladał na grubszego cfaniaka...

Ps. 1: Mam nadzieję że rysunek pokazuje mniej więcej co i jak...

Ps 2: Tuż przed kolesiem zza zakrętu wyleciał czoperowiec (jego kumpel) - widział mój piękny lot, widział wypadek, po czym zawinął się nie zatrzymując się nawet... Zastanawiałem się czy nie zrobił tego umyślnie, żeby przy zdarzeniu nie było świadków (byłem tylko ja i pacjent który mi wyjechał).
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg stuk.JPG (20.1 KB, 309 wyświetleń)
krzeszu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pompa - pomoc w ocenie zużycia styków deptul Uklad paliwowy i wydechowy 43 10.07.2009 21:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.