Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.12.2009, 12:01   #15
lorsol
łorsoł
 
lorsol's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Suchy Dwor
Posty: 148
Motocykl: T7
Przebieg: Za mały
lorsol jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 20 godz 1 min 42 s
Domyślnie

witam,

jestem obecnie w Triescie i mialem okazje mierzyc te butki; jesli idzie o wykonanie to pytan zero; bardzo ladne szwy, wszystko spasowane swietnie, nie widac zadnych sladow klejenia, itp.; but nie skrzypi ani piszczy gdy sie chodzi, regulowane dwie klamry i rzep na gorze pozwalaja dobrze ustawic noge w bucie; buty nie sa specjalnie ciezkie choc podeszwa jest dosc szluszna; zawias bardzo ulatwia chodzenie choc czuje sie ze kostka jest ciagle bardzo dobrze usztywniona; czub buta jest twardy (jakas blacha ?) jednak w miejscu styku buta z wajcha biegow jest juz skora i miekki plastik - takze czucie powinno byc dobre; nie moge w 100% wypowiedziec sie na temat wygody, bo byly jedynie rozmiary 44 i 46... a ja dokladnie szukalem tego posrodku i to byl jedyny powod dla ktorego jeszcze nie posiadam tych butow - bo i wykonanie i cena (264euro... - swiateczna cena) przekonaly mnie do zakupu;

dzwonilem do marvela w gdansku i buciki beda dostepne w drugiej polowie stycznia - cena okolo 1350pln... takze zauwazalnie drozej niz we Wloszech;

pozdrawiam,
l.
lorsol jest offline