Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.01.2009, 09:45   #1
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie PLANDEKA na motór

joł joł joł
zbliża się mam nadzieje już szybko kolejny sezon i choć śniegi zalegają jeszcze w naszem pięknem mieście to z powodów lokalowych i corocznych problemów z garażem od marca zaklepawszy sobie miejsce na parkingu pod chmurka szczeżonym a jakże
myślę, że jak sprawie afryczce jakąś solidną plandekę nie będzie tam narzekać przez letnie miesiące, a będzie mi łatwiej się do niej dostać i hulać choćby do roboty bo parking tylko 300m od mojej chawiry.
PYTANIE: jaka plandeka jest OK? może ktoś ma jakiś model lub miejsce gdzie coś takiego mozna zanabyc? moze warto zlecic zrobienie?
mysle ze warto zeby byla sciagana na dole moto tak zeby chronic koła od rozprysków wody przy opadach - tylko taka to juz bedzie fest płachta...
pewnie dobre są takie które jakoś oddychają niedopuszczając do skraplania się wody na wewnętrznej jej powierzchni... tylko ile cos takiego moze kosztowac.
mam nadzieję, że mimo parkowania jej pod chmura jakos przetrzyma ten sezon bez zbytniego uszczerbku ma zdrowiu wlasnie dzieki jakiejs sensownej plandece.
no to poprosze o opinie.
pozdrawiam
matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem