Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2017, 23:45   #1
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,241
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 39 min 46 s
Domyślnie Crf 250 x zaczekajki

Heja.
Zawsze chciałam założyć temat o swoim motocyklu ale brakowało weny.
Pomyślałam, że może z crf złapię wenę, będę się mogła czasem pochwalić co zrobiłam, czego się nauczyłam ale też będzie to dobre miejsce by zadać mądrzejszym pytanie.

Honda CRF 250 X 2004 rok.
A tak w ogóle to jest to HM Moto f250 Variante X
Kupiona we Włoszech, ponoć na drugim tłoku od nowości.
Na wyposażeniu:
płyta pod silnik,
moussy
listki
stopka boczna
tłumik akrapa
tłumik ori
lusterka i kierunki
sety pasażera :O
zapasowa prowadnica łańcucha


Grudzień
Moto przyjechało do mnie z Włoch na lawecie. Odbiór przypadł na ok 04:00 rano gdzieś na parkingu przy A4 Nie mając przyczepki i auta z hakiem wypadło na to, że motór wpakujemy do Leona. Tato obliczył, ze weszłaby tam nawet drzeta. Trochę się przeliczył. Motocykl trzeba było rozebrać.
Nie mam zdjęcia jak to wyglądało w hatchbacku( nie miałam odwagi denerwować taty pstrykaniem zdjęć)



Po powrocie do domu i krótkiej drzemce zabrałam się do składania puzzli i oględzin moto przy świetle dziennym. Kumpel wpadł pomóc i ocenić, czy udało mi się kupić coś w miarę dobrego. Ja tam się średnio znam, z kolei tato jest zdania, że jak coś odpala, jedzie i hamuje to jest ok
Na szczęście kumpel stwierdził, że moto jest jak na ten rok(2004) całkiem całkiem. (Według Włocha, motocykl jest od nowości na drugim tłoku)



Po złożeniu moto do kupy w ten sam dzień udało mi się wyrwać na krótką przejażdżkę. Tak mi się do tego śpieszyło, że pojechałam bez lampy(licznik miał słabą baterię. Chciałam kupić nową i dopiero złożyć do końca).
Udało się zabrać w trasę z miejscowymi wyjadaczami.
Chłopaki pojechali ujeżdżać górki, ja nie miałam odwagi.




Reszta historii next time.

Ostatnio edytowane przez zaczekaj : 30.06.2017 o 02:54
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem