Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.01.2023, 22:31   #9
CzarnyCzarownik
 
CzarnyCzarownik's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Maków Podhalański
Posty: 1,793
Motocykl: XRV750->XR400
Galeria: Zdjęcia
CzarnyCzarownik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 17 godz 53 min 24 s
Domyślnie

Dzięki za sugestie.

Co do ilości wody i spadku mocy jakoś nie zauważyłem problemów. Może temu że Fabia z 1.9TDI lepiej jeździ jak te z mniejszymi silnikami. Chlupotanie jakoś nigdy nie było odczuwalne podczas jazdy, jedynie był ten dźwięk. Jakby zbiorniki były na dachu to może faktycznie byłoby to bardziej odczuwalne.

Z kibel rurą na dachu zawsze można kombinować i wstawić jakiś przegrody aby ograniczyć chlupanie.

Zbiornik miękki raczej odpada. Może jedynie taki na 5-10l aby za jego pomocą tankować główny zbiornik a potem chować go do pudełka.

Zbiorniki z Front Runnera widziałem i fajnie to wygląda. Bardzo podoba mi się ten co idzie w nogi pasażerów, ale tam chciałem zostawić miejsce aby w razie większego deszczu móc przenieść wieczorną "imprezę" na mały plac który będzie tam zorganizowany. Ten zbiornik podniósł by podłogę i miejsce między głową a sufitem znika.

Co do prali to temat jest ogarnięty: worek żeglarski w którym zbiera się brudne ubrania a potem jest prane w taki sam sposób jak w aluminiowej skrzynce

Małe baniaczki po 5l jako zapchaj dziury wydają się uciążliwe z tym przelewaniem do zbiornika głównego.

Jeszcze te moje baniaki 20l poza funkcją trzymania wody robiły jeszcze jako część platformy na której się rozkłada łózko. Więc to był ich dodatkowy plus.
__________________
Zapraszam na YouTube , Instagram oraz Stronkę.
Pozdrawaim, Dawid z DMMotoAdventures
CzarnyCzarownik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem