Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.12.2021, 08:45   #1
TYMEKVMAX


Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: xxx
Posty: 261
TYMEKVMAX jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 8 godz 35 min 52 s
Domyślnie Suzuki dr 350 takie tam pitu pitu

Witajcie panie i panowie wątek przeniesiony i założony od nowa który dotyczy suzuki dr 350 pojazd z 1994 roku początek vin-u SK42B zastanawia mnie to że sprzęt ma rozrusznik i kickstarter czy tak jest w oryginale czy zamontował ktoś pamiętam chciałem założyć kickstarter w dominator lecz karter nie posiadał otworu pod wałek kicka .Cały układ wydechowy był już zamontowany na motocyklu taki kupiłem ,sam zakup był ciekawy i ma swoją historię zakupiony w lublinie za ładnych kilka tysięcy polskich baksów a pamiętam jak 22 lata temu mój koleś dał za taki pojazd 3600 zł teraz o wiele więcej bardzo chciałem xr 250 ze względu na bardzo poważną miłość od dziecka do hondy ale trafiła się dr denerwuje mnie że wałek rozrządu nie jest na łożyskach i należy uważać przy zakupie mi się udało kupić od pani która zrobiła remont silnika który zweryfikowałem plus pani zdjęcia więc jest git kilka fot z zakupu i zdjęcia dla pana z kodem koloru.Suzuki dr została na miejscu rozebrana i przewieziona w aucie osobowym dla umocnienia historii zakupu
Przy okazji się zapytam jaki olej lejecie polecacie ? bo obecny olej nie daję radę
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1.jpg (289.3 KB, 25 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 2.jpg (290.0 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 3.jpg (224.9 KB, 22 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 4.jpg (599.4 KB, 17 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 5.jpg (740.3 KB, 17 wyświetleń)
TYMEKVMAX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem