Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.02.2019, 11:01   #23
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Matijas jak na amatora po wizualnej ocenie szacuneczek, zbyt surowo się oceniłeś
Zbyt wiele widziałem, żeby mówić, że umiem, ALE - wciąż się uczę i staram się być dumnym z tego na co wystawiam fakturę
KIEDYŚ sam nauczyłem się angielskiego do takiego poziomu, że zdałem CPE /Certificate of Proficiency in English/ - nie wiem jak teraz ale kiedyś nie było wyższego egzaminu firmowanego przez Oxford. Można - jeśli się bardzo chce. Dla ciekawości to pamiętam jeszcze czasy gdzie w liceum moim był rozszerzony rosyjski 5godzin tygodniowo.
Programowania jakoś nie mogę zmęczyć sam - głowa już nie ta i obiekt westchnień też chyba bardziej rozległy. No i czasu mniej niż jak człowiek miał te 20 lat.

Żeby nie było całkiem offtopowo spawalniczo - podnośnik do ATV quada kosztuje śmieszne pieniądze i jak za tą kasę to jest super sprzęt. Zwłaszcza, że można go przerobić na platformę bez problemu...

Apropos podnośników jeszcze to jeśli jeszcze kiedyś będę miał inklinację, żeby mocniej zająć się motocyklami to chcę zrobić zlicowany z podłogą podnośnik platformowy zabudowany w garażowym kanale - teraz w zasadzie nieużywanym. Kanał teraz jest przykryty 'tradycyjnie' kantówkami dębowymi ale jakby zakryć go platformą, która by wyjeżdżała jakby była potrzebna to byłby wypas. Czas pokaże czy będzie potrzebne.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem