Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.10.2011, 16:50   #29
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Gracias, gracias Panie i Panowie Przyjemnie się to wszystko czyta A już najbardziej roczulił mnie Kiub z tą wytrwałością i konsekwencją. Ja to po prostu bardzo,bardzo lubię i sprawia mi wielką radochę uczenie się krok po kroczku. Nawet jeśli te kroczki są bardzo małe, a droga daaaaleka. Żeby tak mi się chciało inne dziedziny wiedzy albo jeszcze lepiej pracy zgłębiać...A tu nic z tego. Takiego banana to mam chyba tylko przy "mozolnej nauce" motorkowania, nart i jazdy konnej, no i może hiszpańskiego. Z resztą to "różnie bywa".

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Pamiętasz może jakieś pytanie techniczne? Ciekaw jestem strasznie.
Wieczny - Ty to takie trudne pytania od razu... Piszę przecież, że nie pamiętam, w popłochu byłam . Jak się mało wie na dany temat, to nawet trudno spamiętać pytania "bo nic nie dzwoni"... Tym bardziej, że najwięcej kłopotu sprawiły mi "pytania zdjęciowe": były wrzucone fotki z kawałkiem silnika, albo jakiejś innego kawałka motorka z pytaniem co jest zanzaczone na danym zdjęciu. Poza tym coś mi się kołacze, że było pytanie o to jakim gazem napełnia się amortyzatory w enduro. Z tych prostszych to jakiej wielkości koła używa się w motocyklach enduro, crossowych i innych. Z tych bardziej ogólnych: "co robisz po kolei kiedy na pustyni przestaje Ci jechać motocykl". Poza tym co oznaczają jakieś skróty angielskich nazw czegoś tam. No niestety niewiele z tych wyrywków potrafię poskładać. Spróbuję ten test albo co najmniej jakieś pytania wydobyć na wyjeździe, żebyś mógł zaspokoić ciekawość" . Może gdzieś się ostał. Albo może chłopaki będą więcej pamiętać.

Pozdr
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem