Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.04.2013, 07:40   #5
bouli
 
bouli's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: نيسا Nysa
Posty: 264
Motocykl: RD04
Przebieg: rośnie
bouli jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 23 godz 19 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Acer Zobacz post
Witam. Straciłem światła stop z nogi i klamki - nie wiem jak gdzie i kiedy.;/ wpierw sprawdziłem żarówkę - jest ok. wyczyściłem styki przy pompie nożnej i ręcznej-nadal nic. brak mi już pomysłów. pomocy.
Sugeruję sprawdzić przewód od lampy do siedziska gdyż wątpie aby dwa czujniki padły.miałem podobnie ale w moim przypadku po nacisnieciu nożnego lub klamki paliło bezpiecznik okazało się, że kabel z nożnego był przetarty za czujnikiem przed kostką gdyż był przygnieciony błotnikiem do ramy i sie przetarł robiac zwarcie do ramy.
W Twoim przypadku sugeruję jak wyżej pisałem gdyż tracisz prąd na odcinku od złączenia kabla przedniego i tylnego pod zbiornikiem (może być tez to polączenie pod siedziskiem) do żarówki. Spróbuj dostać się do tego łącza i sprawdzić czy tam dochodzi prąd. Odłącz też przy klamce podłączając probówkę lub żarówkę bezporednio do kabli przy obu czujnikach i sprawdź czy dochodzi prąd oraz czy przechodzi przez czujniki rozpinajac pierwsza kostkę za czujnikiem. Może to być też kostka przekaźnika pod kierownicą do której idzie kabel. Kabel masz koloru żółto zielony i czarny jesli masz rd04.

Ostatnio edytowane przez bouli : 12.04.2013 o 07:45
bouli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem