Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.09.2019, 09:28   #10
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Najprościej jest robić trasę w google maps w "Twoje miejsca". Klikasz "Mapy" i na dole "Utwórz mapę". Klikasz "Rysuj Linie" wybierasz "dodaj trasę samochodową" i rysujesz sobie na co masz ochotę. Można też rysować linię po zdjęciach satelitarnych, kiedy nie ma drogi na mapie ale ją widać na satelicie.
Jak zrobisz trasę to eksportujesz ją do kml.
KML wrzucasz do BASE CAMP , tam zamieniasz ślad w trasę i podłaczasz urządzenie do kompa, eksportujesz, później importujesz w urządzeniu i masz przygotowaną trasę z nawigacją.
nie pójdzie... nie ma znaczenia czy to GPX czy KML przynajmniej na zumo 396 nie da się wgrać tej trasy liczy w nieskończoność a na koniec komunikat że się nieda.... jeżeli ktoś pracuje na basecamp to jedyne rozwiązanie to wgrania maksymalnie krótkich odcinków wraz z ograniczeniem liczby punktów do przeliczania (np. 1000) kiedy zaznaczysz aby program sam obliczył ilość to będzie zwiecha na zumo 396

straciłem dwa dnia na walkę z tym badziewiem za dużą kasę ... i znalazłem jedno wyjście to aplikacja myrouteapp pracuje się jak w googlemaps i tak stworzoną trasę importuje mi navi bez problemu nawet o długości 2500km

można także wczytać gpx czy kml z google maps ale aplikacja i tak przeliczy to po swojemu!!! tyle, że nanosisz swoje zmiany i taką trasę bez problemu wczytuje zumo 396.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem