Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.04.2018, 10:48   #13
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,739
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 3 tygodni 4 dni 3 godz 26 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał soniq2 Zobacz post
Wczoraj wróciłem z ASO Hondy, gdzie dokonałem przeglądu serwisowego po 1000 km no i podłączenia kabla zasilającego nawigację. Moto nowe, więc nie chciałem w nim nic grzebać, żeby mi potem ktoś nie wypowiedział warunków gwarancji w razie czegoś tam....

Kostka, o której wspomniano wcześniej - patrz zdjęcie u góry - znajdująca się pod reflektorem, niestety to nie ta kostka. Tamta serwisowa znajduje się gdzieś w okolicy kanapy i żeby z niej wyprowadzić kabel zasilający do nawi musieli rozebrać pół motocykla, widziałem jak go rozbebeszyli. Akcja trwała 2 godziny, żeby podłączyć ten zasrany kabelek.

Pomyślunek konstruktorów gody podziwu - ja bym tą kostkę umieścił gdzieś w środku silnika, żeby trzeba było rozebrać z pół silnika, ściągnąć cały bak, odkręcić przednią zwiechę, kierownicę i tylne koło. Co za półmózg to robił?

Durna kostka powinna być pod siedzeniem, a nie schowana w czarnej doodpie. Akcja kosztowała mnie 350zł..... Możecie nawet nie komentować, ale nie chciałem sam przy tym grzebać. Nie wiedziałem jednak, że będzie to kosztowało aż tyle.....

Najważniejsze, że mam już to za sobą i wszystko działa.....
Kolego, podziel się wiedzą co za półmózg i w jakim serwisie zdejmował koło, zbiornik i zawias do tej operacji oraz skasował za to 350 pln aby inni mogli unikać tego warsztatu.
Od zawsze unikam ASO jak ognia ale to już wyjątkowy objaw skrajnej głupoty i naciągactwa.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem