Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.08.2018, 10:16   #59
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 7 godz 40 min 16 s
Domyślnie

To już te goldvalwsy taniej wychodzą.

Ogólnie to w końcu założyłem kostki i miałe okazje pojeździć ostrzej w terenie.
Jechałem najpierw z chłopakami na NAT na standardowym zawiasie i tam gdzie im dobijało u mnie wszystko lux. Tył wilbers miałem na poczatku skręcony prawie na max bo jeździłem głownie po czarnym i to b.szybko. Sukcesywnie go odpuszczałem i doszedłem do ustawień mi odpowiadających.
Przód od ATAS aby ustawić w nim sag musiałem na max odkręcić sprzęzyny=ma mega twardsze sprężyny niż zawias w zwykłej NAT(dodatkowo dochodzi to że ATAS jest cieższa niż standard). Odbicie fabrycznie ustawia się na 8 klików licząc od min, ale jako że miałęm odpuszczone napięcie wstępne dałem na 6, dobicie zostawiłe na 2,5obrotu=fabryczne ustawienie. Z tym na asfalcie jeżdziło jest B.Dobrze jednak do jazdy w terenie było za sztywno i zawias nie wybierał dobrze, więc odpuściłem dobicie o 0,75obrotu a dobicie o 2 kliki. Teraz dla mnie jest super wybiera nierówności nie 'kopie' po rękach, dalej nie ma mowy o dobijaniu nawet przy dużych prędkościach, ani nie nurkuje przy mocnym hamowaniu.
Chyba z przodem nie będę już nic kombinował, w zimie tylko serwis na oleju ohlinsa+ zielone skf.
Na tył marzy mi się ohlins ale już dedykowany do ATAS z większym skokiem
IMG_20180815_115625.jpg
IMG_20180815_120800.jpg
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 23.08.2018 o 10:30
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem