Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.07.2020, 14:44   #804
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ATomek Zobacz post
Miałem podobny problem z drogówka i jednak zaprosili na wstępne przesłuchanie. Po rozmowie, pan policjant stwierdził, że nie ma co opisywać w raporcie mojej wersji, bo i tak deklarowałem powtórzenie tego samego w sądzie. Uwierzyłem i wyszedłem nie chcąc dokładać komuś roboty. Finalnie sprawa odbyła się zaocznie bez rozpatrywania mojej wersji, bo przecież sąd jej nie otrzymał z policji.
Wyrok i nakaz zapłaty był o połowę niższy od deklarowanego wcześniej mandatu i bez punktów karnych (grozili utratą 8).
Choć sprawa była dla mnie "wałkiem" to zrezygnowałem i zapłaciłem orzeczone 150, bo myśl o czasie i wydeptanej ścieżce odwołania zniechęcała. Pozostał żal.
Prawdopodobnie chciał tylko poznać moje dowody na "wałek"
Ot, galant z pumą.
U mnie jak pisałem przesłuchanie się odbyło, panowie sami przyjechali mnie przesłuchać. Teraz mam w ręku wyrok sądu, oczywiście moje wyjaśnienia w sądzie się nie pojawiły ale panowie z drogówki uzyskali wyrok na 300PLN i 100 PLN kosztów sądowych, tylko w ich papierach wniosku do sądu i w sentencji wyroku stoi jak byk że prowadziłem samochód marki Dacia o numerze rejestracyjnym KR 7X13, tylko że to była Dacia jest prawdą. Nie będę pytał, tym razem w polskiej mowie, zapłacić czy nie? Chodzi raczej czy przyklepać błędy naszych bohaterów czy poprosić ich aby jednak się lepiej przyłożyli do wykonywanej pracy, za którą biorą wynagrodzenie.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem