Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.03.2010, 11:02   #10
Uriel


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 230
Motocykl: RD03
Przebieg: Cofany
Uriel jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 4 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
larsson
Nie doszukałem się w larssonie :/ Choć możliwe że nie wiem czego szukać - żeby zadać właściwe pytanie trzeba znać część odpowiedzi. Na przykład wiedzieć jak taka linka się nazywa.

Cytat:
Napisał newrom Zobacz post
Nie są za słabe. Natomiast mogę Ci polecić zakup gotowych linek w pancerzu i założenie ich w miejsce zerwanych. Zwróć tylko uwagę żeby nie dotykały wydechu.
Nową linkę będziesz musiał nasmarować. Może być smar teflonowy, ja używam oleju silnikowego. Wymianę linki w pancerzu zrobisz bez rozbierania motocykla.
U chłopaków podpatrzyłem patent z 2 linkami sprzęgła. Jedna wpięta a druga obok jako zapas. Gdyby się urwała główna to podłączenie nowej nie powinno zająć więcej niż 10min
BTW bez sprzęgła da rade jechać, chociaż jak jest dużo świateł i skrzyżowań to mało wygodne
Przez pancerz rozumiesz te prowadnicę? Z tego co widziałem jest przykręcona pod wydechem i nie widzę jak mógłbym tam sięgnąć. Chyba, że chodzi o linki w jakiejś powłoce - byłbym wdzięczny za jakiś link lub inną wskazówkę gdzie takie coś kupić (jakaś szansa, że facet w rowerowym będzie taką miał?).

Patent z dwoma linkami brzmi nieźle, chyba tak zrobię bo pomyslałem sobie co by było jakby mi się zerwała gdzieś w trasie. A jechać bez sprzęgła nie miałbym sumienia :-)
__________________
Piszę poprawnie po polsku.
Uriel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem