Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.06.2019, 21:57   #10
Widmo80
Pracuj uczciwie dla dobra swego kraju- dostaniesz rentę , bilet do raju
 
Widmo80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Dzierżoniów
Posty: 958
Motocykl: RD03
Przebieg: 12 000
Widmo80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 21 godz 19 min 14 s
Domyślnie

Dzięki za odzew w sprawie . Dzisiaj wymontowałem tłumik i po potrząśnięciu nim, dzwoni coś w środku i to konkretnie - faktycznie się oberwała jakaś rurka wewnątrz i swobodnie sobie latała. Miało prawo to hałasować Przez profesjonalnie zrobione okienko, widac że kawałek stali lata a i za bardzo nie ma tego do czego połapać . Mam migomat , tokarkę , ale to taka już rzeźba w g by była. Poza tym, wydaje mi się on bardzo ciężki. I tak się złożyło, że do mojego r1150 czekał na półce owalny wydech (oryginał w nim brzmi bardzo gejowo)a że nie miałem nic innego a chciałem to sobie zrobić dzisiaj, wmontowałem go do trójki Poważnie to nie wiedziałem że stara rd03 potrafi tak zajebiście brzmieć. Aż żałuję teraz że wcześniej sobie innego wydechu nie sprawiłem. Basowy bełkot widlaka. Oczywiście zakupię tego leo Vince, ale chciałem spróbować czegoś innego. https://photos.app.goo.gl/NTn3C3UiT6CchiBP6.
Oryginału myślę że nie ma sensu montować, nawet naprawionego, ale na razie poczeka sobie na zimę i może go ponaprawiam

Ostatnio edytowane przez Widmo80 : 13.06.2019 o 22:11
Widmo80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem