Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.06.2018, 14:03   #97
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Na autostradze 990 kumpla paliła tyle samo, a nawet trochę mniej niz moja CRF. Za to już po bałkanach spalanie 1,5lytra więcej. Motory tak samo załadowane dwie osoby+bagaże choć ja jestem grubszy a moja baba bierze więcej rzeczy niż kumpla, więc on ma przewagę
Teraz na rumunii 990s na akrapach i mapach akrapa, 990r full ori i moja CRF solo na szosówkach ostre ciśnięcie. Ja tankowałem średnio 2-3l mniej co 250km od KaTeeMek.

Bardziej chodzi mi o porównanie 990 z 1190, bo wiadomo że hąda to bubel, rdzewieje i w rękach się śruby obrabiają, jeśli się ich wcześniej nie zgubi w czeluściach kiepskiej jakości plastików...

A jak porównach heble 1190 z 990? Masz tam ten cornering ABS użyłeś go kiedyś? A zawias w takim porównaniu? Czuć, że 1190 mniej poręczna?
Afryka bedzie cos mniej palic choc by z tego powodu ze ma 33% mocy mniej. Porownywanie CRF z 990 tez nie jest do konca sprawiedliwe bo choc moc ta sama to piec tego motocykla byl projektowany gdy XRV byly jeszcze na tasmie produkcyjnej
Wracajac do tematu to mam ten abs w zakrety ale jeszcze go nie testowalem, nie mialem takiej potrzeby. Zawias jest troche bardziej twardy ale wybiera znakomicie. Od zawiasow nie jestem expertem i powiem po prostu ze jest na tyle dobrze ze nigdy chyba nie osiagne poziomu by byl on dla mnie za slaby 1190 nie jest mniej poreczna, po zjezdzie z czarnego warto zminic mape na OFF bo latwiej zapanowac nad swinia, pelna moc to zdecydowanie za duzo i robi wiecej zlego niz dobrego. Caly czas uwazam ze 1190 jest super kompromisem miedzy 1290 a 1090. Jest moto bardzo uniwersalnym z pazurem jakie nie maja inne. Jak na razie dalej jestem zadowolony z dokonanego wyboru.
  Odpowiedź z Cytowaniem