Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.07.2023, 21:51   #14
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 5 godz 53 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwy Zobacz post
Podzielam zdanie z wyjątkiem zbiornika. Mam, przydaje się czasem. Mam dwa, każdy z pompą. Zmiana zajmuje 5 minut.
Podobnie. Jeżdżę BRP od 8lat( jakieś 140kg na gotowo) każde założenie dużej banki traktuje jak kare. Do tego wjedzie rogal z bambetlami i mógłbym z równą przyjemnością jechać skuterem. Jakaś przyjemność i zabawa zaczyna sie jak kończy sie paliwo w zbiorniku- ot po prostu motorek staje się lżejszy. Kiedyś nawet miałem wieżę nawigacyjną i już miałem to przykręcać, jak pomyślałem ze na wój mi to. A jakiekolwiek dodatkowe rurki, stelażyki w takich motorkach to nic innego jak prośba o kłopoty. Z czasem myślę dojrzałem, że do zabawy wściekła 250, a na wyprawy coś co pojedzie autostradą te kilkaset km bez proszenia 140km/h a jak sie wywali chociażby w piachu to bez stękania da sie podnieść. Miałem serwisowy epizod z nowymi pomarańczami i białymi pomarańczami. Jak dla mnie te 450 i 500 to ża dużo mocy by sie bawić w fajny teren(taki nasz krajowy) a na asfalcie można uświerknąć, oszaleć i pogubić kostki.
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem