Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2010, 16:49   #174
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,620
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 6 godz 49 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Widzisz Wegrzynie, to,ze u nas tak jest wynika z tego ,ze Ludzie dobrzy i serca maja czyste...Wirus XRV oraz zamiłowanie podróży daje takie to efekty,ze uczynność oraz pomaganie innym jest najwiekszą cnota tego srodowiska. Dopóki się da to ochronić i nie zbierać przymusowych składek będziemy sie to starali robić.... Ale czasem rzeczywistość nas przygniata...
No ale jak tu mówić o uczynności i pomaganiu, jak zdecydowana większość ma w dupie, czy będzie kasa na serwer czy nie. Ja kiedyś bardzo dużo czasu siedziałem na innym forum, które właśnie przez brak kasy umarło. Wprowadzenie opład od PiD jest moim zdaniem zaprzeczeniem słów uczynność i pomaganie. Przecież Ci którzy nam sprzedają towary znacznie taniej, to oni są uczynni i to oni pomagają. A tak jak wcześniej pisałem, po co nam userzy, którzy mają w dupie wszystko i wszystkich. Na takich użytkownikach nie zbudujecie forum z tym środowiskiem, które na naszym forum jest. Myślę, że zdecydowana większość z nas woli zapłacić 30 zł składki, niż czytać jednostrzałowe posty ludzi, którzy czasami z nudów piszą głupoty (nie mylić z konstruktywnymi głupotami ) bo im wolno, bo się zarejestrowali itd itp. Żaden z nowych za jakiś czas nie będzie czytał działu np mechanicznego, czy innego, tylko wklepie po raz setny takie samo zapytanie, jakie było kilda dni temu itp. Wiem, że to może tak dziwnie trochę brzmi, ale takie moje zdanie. Wierzcie mi, że przy tak dużej ilości rejestrujących się nie dacie rady (admini) utrzymać tu porządku, a z tego co widzę robicie to gratis. Ja życzę jak najlepiej forum, ale musicie podjąć odpowiednie kroki, żeby wpływy do kasy były stałe, a nie co roku będziecie się zastanawiać - starczy, czy nie starczy.
Pozdro Węgrzyn.
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem