Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.06.2020, 21:29   #1
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie Barkubsters w ATAS - montowal ktos ?

Hello,

Wczoraj oryginalne handbary sie poddaly przy glebie, strzelil prawy, a wlasciwie jego mocowanie przy pompie. W szafce lezaly zakupione juz dawno Barkbustery ale jakos nie bylo motywacji zeby sie za to zabrac. Teraz sie motywacja juz jest
Nie podoba mi sie jak "pasuje" obejma na kierownice z prawej strony. Mam wersje DCT i juz z RBW - bez linki gazu, z "konsoli" przy rollgazie wychodzi gruba wiazka przewodow. Ni wuja nie ma jak tej wiazki ulozyc przy montazu obejmy barkbustera na kierownicy. Albo wiazka jest mocno przycisnieta do kierownicy rzeczona obejma - niedobrze, albo napieta jak... jesli pusci sie ja inaczej - czyli BARDZO niedobrze.
Sprawdzilem nawet czy na pewno mam "hardware" do wlasciwego modelu, moze wersje standard, atas, dct sie jakos roznia. Ale wychodzi ze nie, ze to jeden czort, zestawy zelastwa (wiem, to aleminium) do wszystkich wersji maja ten sam numer.
Czyli "tak ma byc" ? Kurde, ta scisnieta wiazka budzi moje wewnetrzne "nein". Teoretycznie te kable tam nie pracuja, nic sie nie przesuwa wiec nie powinno sie nic przecierac, ale mimo wszystko no jakos tak dziwnie.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem