Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.12.2018, 13:43   #491
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaro Zobacz post
A o jakiej przystawce piszesz? I co jest nie tak z obudową hitachi bo nie kapuję?
noszkurde średnica masz uczucie trzymania dyszla w łapie. makita jest po prostu mega wygodna. najlepiej podejdź do jakiegoś markieta i pomacaj to skumasz o co mi chodzi. nie wiem czy jest coś bardziej kompaktowego w tej klasie.

co do przystawki możesz kupić na Allegro moduły do regulacji silników komutatorowych i sobie to podłączyć jako gniazdo do kątówki, wiertarki itd. można tym również regulować moc grzałek czy też napięcia krótko mówiąc na uzwojeniu pierwotnym transformatorów. ja takiego moduliku używam na przykład w zgrzewarce do blachy /lub baterii liion/.

takie coś:
https://allegro.pl/regulator-obrotow...703822799.html

oczywiście dla przykładu. sama płytka z potem do własnodzielnej zabudowy odjeżdża za 25-35 cebulionów.

zdrowia
m

p.s. zabyłem napisać - jedna z tych makit do szlifowania typowo co jest to już kolor straciła obudowa od macania... wymiana smaru w przekładni już drugi raz i działa bez najmniejszych problemów. mi 750W nie przeszkadza bo musi być małe, żeby ręka się nie męczyła - z reguły pracuję jedną.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 16.12.2018 o 15:54
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem