Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.03.2019, 22:03   #522
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,856
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 21 min 4 s
Domyślnie

Na razie wiemy że marketing KTM jest nr.1
Czy sprzęt jest dobry okaże się za rok...

Śmiać mi się chce jak dziennikarze jarają się sprytem inżynierów KTM, że umieścili zbiornik tak nisko...
hello przecież KTM używał tego od 2003 do 2012 w lc8

Wszyscy dziennikarze bełkoczą to co im powiedzą na prezentacji.

Tak samo było z NAT pamiętacie wszyscy jak mantrę powtarzali, że ma scentralizowaną masę i super zawieszenie do offa...

Z tą masą to może prawda, ale zawieszenie okazało się śmietnikiem która uniemożliwia szybką jazdę komuś, kto waży ponad 95kg...
https://www.motorcyclenews.com/bike-...enture-r/2019/
Do tego błędy dziennikarzy w MCN piszą że jest przepaść w wadzę pomiędzy NAT a 790, bo nat waży 232 a 790 189... tylko nie dodali waga Hądy to waga gotowa do jazdy a KTM to sucha... 43kg brzmią zdecydowanie lepiej niż 24kg(to i tak jest przepaść)

Ale ważyłem ostatnio kuzyna 990r z akrapami, litowym aku, bez bagażnika i setów pasażera, ale z pełnym bakiem pokazała 220kg, a to już nie tak dużo biorąc pod uwagę ze 990r ma 20koni, i 15Nm więcej do tego suchą miskę co jest bardzo ważne w terenie(NAT też ma suchą).

Fajnie, że KTM robi takie sprzęty ale 189kg to nie jest szał gs800 waży 191 na sucho i to ładnych pare lat temu...


Marketingowa paplanina Krzyśka Bircza, że 790 można porownać do 950SE w czym?
950se było znane z tego, że jest ultra hardkorowym dzikiem bez pedalstwa i kropli elektroniki, za to 790 jest świetna dla początkujących i jest naszpikowana elektroniką...AHA... jak dwie krople wody...
Rumun, choć lubie go oglądać, bo jego kaleczony angielski jest łatwy do przyswojenia dla przeciętnego nieanglika, to jako chyba jedyny dziennikarz w teście porównawczy dużych enduro (gs850, atas, tiger) wybrał GS... w nagrodę miesiąc później dostał od BMW nowiutkiego GS wraz z żelem do golenie BMW na wyjazd na Syberię... przypadek?

Żeby było jasne, uważam, że jeśli 790 nie będzie się psuć. będzie jednym z najlepszych moto na rynku, i bardzo możliwe że za 2-3 lata(jak nie będzie się psuć) to sobie takiego spawie, ale wkur*ia mnie ta bezmyśla marketingowa paplanina ludzi którzy nie mają pojęcia o jeździe... czekam aż Simpson ze ŚM go przetestuje.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 14.03.2019 o 22:09
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem