Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.02.2023, 08:52   #1633
tommi

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łazy k/Magdalenki
Posty: 1,434
Motocykl: RD03
Przebieg: 65496
tommi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 dni 23 godz 13 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał trzykawki Zobacz post
Kolejne 50 km po Kampinosie. A poniżej atomowe nietoperki. Tło w sam raz na prezentacje sie mojego rowerka - ładnie sie odcina .

BTW pod sklepem sptkałem dwóch rowerzystów w dziwnej konfiguracji. Dziwnej, bo byli bardzo młodzi myśle 17 - 18 lat w strojach takich z "dzielni". Jeden na fulu elekryku Ketlera drugi na jakims niespecjalnym hardtailu. Jak podjechałem , było jeszcze pare osób, kupiłem kefir i bułke , podeszli i bardzo sie zainteresowali moim specem. W sumie nic specjalnego, człowiek zwyczajny takich sytuacji z wycieczek motocyklem, że sie ludzie pytają. Ale Ci byli mocno dociekliwi , niby wszystko chwalili itd. ale... no ale pojawiło sie jak zaczęli sie dopytywać o blokadę prędkości. Powiedziałem że nie zdjęta, to się jakby zmartwili, następnie zoczyli że mam spd-y i tak sie zdziwili że nie platformy... Niby wszystko w normie ale jakoś potem stracili zainteresowanie i szybko sie zawinęli. No i sie zastanawiam ale chyba mam wybujałą wyobraźnie. W każdym razie obrałem przeciwny kierunek jazdy
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale na samotne przejażdżki, w tym po Kampinosie, zabieram ze soba gaz, który wożę w torebce na ramie. Rower mam taki taki, ale dobrze pamiętam jeszcze czasy, gdzie połowa dzieciaków z osiedla wróciła do domu bez nowych "mountain bike'ów"
Rower pro, miejscówka z foty też pro, można kilka mini przewyższeń zaliczyć.
tommi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem