Wątek: XL 750 transalp
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.02.2023, 11:47   #370
sysiek300


Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 249
Motocykl: nie mam AT jeszcze
sysiek300 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 11 godz 27 min 28 s
Domyślnie

A dla mnie to jest tylko i wyłacznie nakręcająca się spirala problemów np. takie leasingi, cały czas masz z tyłu głowy, że trzeba na coś robić, a jak musisz pracować to często brak odwagi żeby podjąć radykalne decyzje w życiu, postawić się komuś, nie godzić się na wszystko, bo muszę mieć tą pracę aby spłacać kredyt, leasing, co doprowadza do jeszcze większego upodlenia i zaciskania przepisów w Państwie. Ja tam nie mam nic do wynajmu aczkolwiek ceny idą w tym kierunku, ze dziś jeszcze młodzi kupują jakieś 30-40 metrowe mieszkanka i zyja jak chińczycy w kwaterach przy fabryce Appla, ale niedługo choćby z braku kredytów takie mieszkanko będzie można tylko sobie wynająć bo nikogo nie będzie na nie stać i w tą stronę to idzie, że nie będziesz miał nic ale będziesz szczęsliwy dzięki wynajmowi. Tak samo ludzie się ciesza gadżetami najróżniejszymi nie zdając sobie sprawy, że też pętla się zaciska, bo w takich chinach jak ktoś miał inteligenty dom to państwo było w stanie mu nawet ogrzewanie w tym domu wyłączyć. Od dawna się mówi, że teraz samochody to będą kupowane z abonamentem np. od nowości 3 lata abonamentu na klimatyzację, po 3 latach dopłać albo system elektroniczny Ci wyłączy klimatyzację, to jeszcze pól biedy, bo może Ci zablokować samochód, mi się obiło o uszy, że jak jakiś rolnik nie spłacał rat to ciągnik potrafi w środku pola stanać bo dealer czy tam bank wyłaczy go i tyle.
sysiek300 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem