Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.04.2013, 08:23   #254
szparag
 
szparag's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1,503
Motocykl: LC4
Przebieg: ...
szparag jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 20 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Witam.
Miałem już nic nie pisać, jednak z szacunku dla osób czytających ten wątek postanowiłem napisać kilka słów.
Nie będę dalej ciągnął tego wątku. Dlaczego ? Otóż nie będę pisał na forum z którego wyrzuca się ludzi za niezgodność z poglądami rządzących. Oczywiście nie robi się tego oficjalnie, a w sposób najobrzydliwszy z możliwych, czyli ukrywając się pod postacią wirtualną, podpierając " regulaminem". Gdyby było inaczej wyleciał bym stąd po pierwszym miesiącu pobytu ponieważ przekleństwa przewijają się w moich wypowiedziach od zawsze i wcześniej nikomu nie przeszkadzały, a już na pewno nie dostałem za nie bana.
Nie wiem i już nie chcę wiedzieć do czego zmierza GTW, nie mam również zamiaru odchodzić z tego forum w jakiś spektakularny sposób. Moje konto pozostaje nadal aktywne, jeśli ktoś potrzebuje porady, można pisać na , albo po prostu wpaść do mnie, posłucham, pooglądam, ocenię, doradzę.

Pozdrawiam.

Ps: Jako założyciel wątku nie mam nic przeciw temu by ludzie dalej w nim pisali , mi to nie przeszkadza. Choć nie jest to już mój wątek, podobnie jak nie jest to "moje forum" co zostało mi dość mocno udowodnione.

Ostatnio edytowane przez szparag : 25.04.2013 o 08:29
szparag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem