Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.02.2019, 20:30   #82
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Tragedii nie ma ale położenie pomiędzy Krakowem a Kielcami nie pomaga, Rzeszów trochę podnosi statystykę na plus. Mieszkamy teraz w taki domku w Solcu, da się wytrzymać pod względem temperatury, ale wykonanie jest tragiczne. Dostałem ofertę od firmy budującej domy, niestety próbują się ratować za moją pomocą, sprzedając mi coś co tak naprawdę nie jest dla mnie.

Dzień dobry,

w załączeniu rzuty, elewacje i kilka zdjęć budynku, który z przyczyn formalnych nie został odebrany przez Klienta. Jest to budynek wykonany w naszej technologii, jednak był w zamyśle domem letniskowym, który zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy na indywidualne zamówienie w formie trzech "modułów", z gotową instalacją elektryczną i wod - kan, z oknami do domów pasywnych i drzwiami zewnętrznymi oraz izolacją termiczną i akustyczną Steico. Elewacja jest drewniana, w połączeniu z szarym dachem nada całości nowoczesny wygląd.

Możemy dopasować go do parametrów domu jednorodzinnego, "dokładając" od wewnątrz warstwę izolacji na ścianach zewnętrznych, oraz w dachu przy okazji wykonywania więźby dachu dwuspadowego, gdyż teraz posiada on dach płaski, zgodnie z życzeniem Klienta.

Oferujemy Państwu wykonanie projektu budowlanego na podstawie WZ oraz dostawę, montaż i wykonanie dodatkowej izolacji i dachu o kącie zgodnym z projektem.

Zależy mi na czasie, gdyż budynek mocno ogranicza ilość miejsca u nas w firmie, proszę o informację, czy są Państwo nim zainteresowani. Na pewno zaletą jest to, że możemy go dostarczyć niezwłocznie po załatwieniu formalności i przygotowaniu fundamentów. Na dzień dzisiejszy czas oczekiwania na dom u nas firmie to ca 12 - 14 miesięcy ze względu na bardzo duże obłożenie produkcji.

Cena domu wraz z projektem, dodatkowym dociepleniem i dachem dwuspadowym to 269 000 zł brutto (z VAT 8%).

Pozdrawiam.




Niby ma być w tym płyta, ale oferta o tym nie wspomina.
Jutro jedziemy do lokalnego przedstawiciela Ytong Silka, tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać po tej rozmowie, to jest architekt który mam nadzieję wie i stosuje nowoczesne technologie. Koncepcję mamy już wstępnie wybraną





Oczywiście bez basenu
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem