Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.03.2024, 16:29   #11
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,831
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 23 godz 10 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Nie ma się co bać, jak krzywe to się prostuje. Jak chcesz pojeździć to podjedź sobie do mnie po świętach i weź na kilka dni.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
A masz już te koła wyprostowane ?
Będąc na świeżo po wizycie w salonie, mam mieszane uczucia. Po pierwsze są problemy z rozpoznaniem wersji, nie nie przez moją osobę, tylko przez sprzedawcę. Pokazał mi motocykl mówiąc ten mamy na jazdy i jest to adventure sport, patrzę na przednie koło i pytam to jest 19 cali? Tak, no to nie dyskutuję tylko się przymierzam. Stopa niepełna na ziemi, tak do śródstopia ale tragedii nie ma, gorzej że siedzenie się wrzyna w pośladki, no ale to można pewnie załatwić pakietem, wygodne siedzenie. Potem zasiadła żona i zrobiło się lepiej, no to rozmawiamy że może i XADV wchodzi w grę. Mają sprzedany ale można się przymierzyć. Siedzę trochę jak na beczce a podparcie jak w tym adventure sport. Zaczynamy rozmawiać o dostępności, biała z dtc może być w czerwcu i próbuje nam pan, drugi sprzedawca przybliżyć któremu on odpowiada z tych co stoją w salonie, pan mówi czarna ja mówię jak czarna jak niebieska, no to idziemy na okazanie w realu. Ta na której siedziałem do była manualna CRF 2024, czarna z takimi dupnymi plastikowymi kuframi które wyglądają jak do większego motocykla , okazuję się tym motocyklem na którym miałem siedzieć. Wyciągnęli ją i po zabraniu miejsca miałem wrażenie że siedzę na kocie no ale to niekoniecznie może być w obecnej chwili wada. Co psuje ogólne wrażenie w tym motocyklu to ten czarny kolor no i te dupne kufry. Patrząc z siedzenia kierownika mam też wrażenie pewnej niestaranności przy składaniu tego motocykla a całość tego wrażenia potęguje taka dziura w główce ramy którą mogliby zakryć jakąś zaślepką, chyba że się nie znam i to jest dziura techniczna. Widok na te kable też nie sprawia wrażenia premium, chyba że tak miało być z założenia. Teraz patrząc w cenniki obu marek widać jakąś różnicę ale ona znacznie się zmniejsza jak doposażymy w kufry i gmole. Czy się bierze fabryczne gmole czy też korzysta z innych rozwiązań.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem