Wątek: Spalone moto:(
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.04.2012, 09:16   #1
ferolo

ferolo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Słupsk/Koszalin
Motocykl: RD07a
Przebieg: od zera
ferolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 17 godz 36 min 14 s
Domyślnie Spalone moto:(

Hej koledzy piszę dopiero dzisiaj bo dopiero doszedłem do siebie po wczorajszym wypadku.
A mianowicie wczoraj o godzinie 15 zapalił mi się garaż wraz z całym moto i innymi pierdołami jak nie którzy wiedza próbowałem wsadzić silnik od xl 700 w afrę no i udało się lecz chwila nie uwagi przeskok iskry i cały garaż się zajarał dobrze że udało mi się uciec w ostatniej chwili.
Ale do celu panowie oszacowanie straty wygląda strasznie bo akurat cały sprzęt trzymałem w garażu i cały mój dobytek męski poszedł z dymem.
Na szczęście bez samochodu jednak królowa zajęła się cała wszystkie elementy plastikowe poszły z dymem, więc tutaj moje pytanie co zrobić z tym fantem jeśli moto uległo częściowemu spaleniu jest możliwa reanimacja jego. Na pewno wszystkich części nie dostanę więc od razu pytam realnie co z silnikiem czy będzie jeszcze sprawny czy pod wpływem temperatury wszystkie elementy gumowe uległy stopieniu?
A jeśli już nie da rady nic z nim zrobić to jak wygląda sposób wyrejestrowania takiego moto.
Ewentualnie panowie jak by ktoś miał zalegające części do afry i chciałby wesprzeć kolegę to jak najbardziej jestem za.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez ferolo : 11.12.2015 o 11:01
ferolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem