Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.07.2014, 10:54   #8
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

Zasadniczo porównując posiadane opony mogę subiektywnie napisać tak, nie wiem gdzie to auto będzie jeździć ,ale w moim przypadku zakładanie zimówki w minionym sezonie zimowym to byłby przerost formy nad treścią. Bo mimo że BF są złe to nigdy nie miałem z ich powodu problemów, a założenie tych Cooperów oprócz straty finansowej związanej z przekładką dokładają zwiększone wydatki na paliwo. Prowadzenie auta na naszych wspaniałych drogach gdzie królują rynny zrobione przez ciężarówki jest sporym wyzwaniem bo auto samo nie wie gdzie jechać pomimo że usilnie staramy się wskazać mu słuszny kierunek . Nie jestem przeciwnikiem zimówek ale poważam zasadniczo tylko serię dmz blizzak niestety wydatek to byłby znaczny . Cooper niby jest zimówką ale w mojej ocenie na tyle słabą że wydane pieniądze uważam za wyrzucone w śnieg. Nie ma tutaj specjalnego znaczenia , dla mnie , czy przychodzą roztopy , bo zawsze staram się dostosować do warunków na drodze a nie ufać oponom , systemom i systemowi ,mam trzy życia. Patrząc na ostatnie 2 zimy to u nas na południu śniegu było raczej mało w przeciwieństwie do północy, ale mimo wszystko na kopny śnieg najlepszy jest pług śnieżny i pojazd na gąsienicach. Z tego powodu do cywilnego auta nie będziemy montować opon MT . Uważam że AT to rozsądny kompromis jako opona całoroczna. Jest jeszcze jeden ATek który byłby dla mnie super , Bridgestone ale nie ma mojego rozmiaru

Wysłane z mojego Nexus 5
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem