Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.07.2021, 09:27   #323
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,856
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 dni 6 godz 35 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
No nie wiem.
Że ten motocykl to nie enduro wiadomo od jego prezentacji. Nie ten silnik, nie ta rama, w ogóle IMO koncepcja z du.py. I o ile pomimo terenowego "looku" w terenie ma ten motorek szereg ograniczeń to na asfalcie ma jednak pewne zalety. Znaczy dual.
Ale skoro to dual to zakładam że można nim zjechać z drogi (asfaltowej, szutrowej czy górskiego holwegu). A tu już każdy kilogram się liczy. Pomijam kwestie wyrywania złoma wklejonego w bagno czy podnoszenie x razy. Nawet w kwestii "śmigalności" w mieście czy zygzakowania po górskich agrafkach waga jest nie bez znaczenia.
Bardzo mnie ucieszyła informacja że twoja waży 153 kg (pełna). Fabryka podaje 147 wagi suchej (?) co sugeruje wagę zalanej ponad 160 kg.

Pozdr rr
Rajmundzie zapewniam cię że to kwestia punktu odniesienia. Jak sobie tylko przysiadłem na to 701 po zejściu z DR650 to od razu się przekonujesz że to nie jest koncepcja z dupy i chętnie byś się przesiadł, szczególnie jak trasa wymaga więcej od zawiasu. To nie jest i nigdy nie będzie endurak. To dual i jako taki czy on waży 153 czy 160 zalany to nie ma większego a powiedziałbym że żadnego znaczenia bo to nie jest rumak do napierania offem jak endurakiem. A skoro to dual to raczej wycieczkowo-wyprawowy co oznacza że w takim układzie błoto się omija a nie wpada weń z bananem na gębie. Nikt jakoś nie pali się z informacją ile już tym najechał i jakie były lub nie problemy techniczne czyli awarie. Nie wstydzić się. Jak coś jebło śmiać się nie będziemy. No, nie bardzo głośno .
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem