Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2016, 09:02   #23
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Poczytałam wątek i dziwi mnie, jak trudne jest czytanie ze zrozumieniem. Pada konkretna propozycja - ten, kto jest zainteresowany kontaktujé się w sprawie, kto nie - powinien znaleźć inny wątek dyskusyjny, w którym bije się pianę nad wyższością jednych świąt nad drugimi, etc...bo i dla bajarzy na tym forum jest miejsce i przestrzeń.
Wszak wszyscy wiemy,że świat dziś zasadniczo stoi otworem - każdy może iść/biec/jechać dokąd i z kim chce i żadna w tym nowość - niczego to również nie wnosi w temacie.
Komercja zaś - ma zdecydowanie wymiar pejoratywny - przytaczać definicji słownikowych nie zamierzam, wszyscy potraficie czytać a słowniki i inne źródła dostępne są.
Kto poznał Wojtka, ten wie że dla Niego to o wiele więcej, ale z planów, marzeń i innych osobistych rzeczy w żadnych ogłoszeniach wywnętrzniać się nie będzie.
Propozycja jest odpowiedzią na zachęty i sugestie że strony osób z Nim jeżdżących,że może coś takiego spróbowałby zorganizować...potem zobaczy czy iść dalej w takim kierunku czy nie.
Moim zdaniem powinien więc zastrzec,że za dyskusje w kwestii ogłoszenia dziękuje i o kontakt prosi jedynie osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem na rzeczowych warunkach. W związku z czym czynię to ja. Uczymy się całe życie.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem