Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.03.2012, 08:07   #24
szsznurek
www.ksprl.pl


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: UĆ
Posty: 12
Motocykl: TA, MZ TROPHY
Galeria: Zdjęcia
szsznurek jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 15 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał aciu Zobacz post
czyli jeśli drogie też capi to po co przepłacać Kupie te patałaszki bo jestem ciekaw jak będzie się to sprawowało. Może ktoś takie używa?
Jakie byś nie kupił - będziesz zadowolony jeśli to Twoje pierwsze. Taka bielizna powinna w pierwszej kolejności jak wszyscy wiedzą odprowadzać wilgoć od ciała i wtedy czujesz się komfortowo i nie marzniesz. Nie jest istotne czy ma jony srebra i ile-choć są osoby, których pot wydziela bardziej intensywny zapach i oni powinni szukać tych rzeczy z uszlachetniaczami (opcja droższa, lecz bardziej przyjazna). Inna kwestia to intensywność odprowadzania potu przez nasz organizm - im większy wysiłek tym jest to bardziej widoczne, a jeśli dorzucimy kwestię odpowiedniego ubioru to mamy cały temat prawie ogarnięty - prawie bo to temat rzeka . Ja stosuję od dawna patenty oddychająco-odprowadzające używam od dawna (jaskinie/góry zimą i latem) stosując jedną ze złotych zasad - chcesz robić coś intensywnie - ubierz się w dobre rzeczy tak, żeby było ci zimno przed, dobrze w trakcie, a jak skończysz to tak czy siak trza się przegrupować . Na moto też mi się to sprawdza - powodzenia w testach - mam nadzieję, że troszkę pojaśniłem tą gmatwą .
szsznurek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem