Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.09.2021, 10:22   #5
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Niższy wzrost to krótsze nogi i nie trzeba wtedy dłuższego pasa, pownien wystarczyć 140cm. Urbogym miał dobre promocje na lato, nie wiem jak teraz, a mają w ciul części zamiennych, co zapewnia, że nie znikną. A nie straszę, że się tak szybko coś popsuje... Marek dużo (od najdroższych chyba): Matrix, Sole by Hammer, Bowflex, Nautius, Life Fitness, NordicTrack, BH Fitness, Hertz Fitness, York Fitness, Finnlo, inSPORTline, Zipro, HMS itp itd
Kumpel gadał, że kupił Hertza i prawie miesiąc był strasznie zadowolony, bo cena niska i masażer miał... Ale wskoczył błąd na kompie i walczył z serwisem ponad 4msc, po czym oddał w ramach reklamacji, a na kasę czekał ponad 3tyg.. Na co masażer w bieżni Albo bieżnia albo masażer...
Zerknij w olxa lub gumtree czy nie ma w okolicy ktoś używki, szkoda kasy na nową, a za max 1800 kupisz bardziej PRO.. i raczej jak ktoś sprzedaje to znaczy, że kurz zbiera...

Chociaż nie wiem czy nie lepiej teraz kilka lombardów odwiedzić, bo portale aukcyjne troszkę na "pozerkę i pod handlarzy teraz"....

Ostatnio edytowane przez majkowski1 : 03.09.2021 o 10:25 Powód: dodatek
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem