Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.09.2021, 08:40   #3
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,749
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 1 godz 56 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał majkowski1 Zobacz post
Modelu nie polecę, bo mnóstwo na rynku i rozpiętość cenowa duża. Ważna kwestia nawet przy niskim wzroście, aby miała co najmniej 140cm długość pasa i szerokość dużą (ponad 40cm). Bieżnie z pasem 115-120cm to bardzo kiepskie rozwiązanie i dające niepewność, a każdy się może potknąć. Ja wziąłem używkę (HMS BE2235) 7lat temu i działa bez zarzutu, a dużo na ogłoszeniach takich, na których mało co biegał użytkownik... Kiepski ze mnie biegacz, ale przy interwałach przydałaby się prędkość koło 15km/h. Dużo zależy przy domowej dla kogo przeznaczona (wzrost, waga i prędkość biegu). Przy dużej wadze czy większym zmęczeniu głośniejsze kroki i trzęsące się elementy niż sama praca silnika.
Dzięki za podpowiedź. Najcięższy potencjalny użytkownik to potencjalnie ja tj 80kg. Żona znacznie mniej Co do wzrostu to mówimy o ludkach 1,6-1,7m, niemniej już gdzieś czytałem że ma być 140cm.

Główne użytkowanie planowane to marsz lub chód sportowy na poziomie7-9kmh. Nie wykluczam że jak się żona bardziej wkręci to będzie to także bieganie, może i ja spróbuję.

Dzięki, czekam na więcej info

A jakieś znane i polecane marki? W sensie takie co bardziej są jak Honda czy Suzuki a nie jak Lifan czy Barton Ale też nie BMW, prestiż mnie nie interesuje ;-)
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem